نتایج جستجو برای عبارت :

تابستانِ ۹۸

سلام
بهارپنج

تابستانِ پارسال، وقتی صفحه اینترنت بانک مسکن رو باز کردم متوجه یک اطلاعیه شدم - ثبت نام سجام-
بعدتر وقت حضور در بانک برای جابجایی پول، کارمند مربوطه تاکید کرد برای استفاده از اوراق حساب سپرده ممتاز –خریدوفروش- حتما ثبت نام کنم. مردادماه بود که اینترنتی اقدام کردم (به گمانم یه ده هزار تومان وجه رایج مملکتی هم هزینه ثبت‌نام اولیه شد). تا نیمه مراحل رو رفتم، تایید استعلام و کدپیگیری.
مرحله بعدی مراجعه به مرکز احراز هویت بود که م
بذر تمشک زرد ۱۰ عددی

بذر میوه های کمیاب
بذر تمشک زرد ۱۰ عددی
17,000 تومان

کد انحصاری محصول : 8819122318997
محصول کشور روسیه
**قابل کشت در باغچه و گلدان**
تعداد بذر در هر بسته : 10 عدد
تمشک‌ها منحصر به فرد، شیرین، خوش طعم آبدار است.
رنگ میوه ها  زرد روشن و میوه ها  گرد هستند.
وزن آنها بین 2.0-4.5 گرم است.

مقایسه
آخرین بروزرسانی های اینستاگرام
آخرین محصولات مشاهده

​ بذر گوجه خوشه ای دسته ای زرد طلایی شیرین ( بسته 50 عددی ) 14,000 تومان 11,000 تومان
​ بذر کدو تنب
عکس نوشته عاشقانه پروفایل زیبا و مفهومی سنگین انگیزشی 
 این روزها عکس نوشته زیبا خیلی
کم پیدا می شود با توجه به اینکه عکس نوشته عاشقانه برای پروفایل شبکه های
اجتماعیی از محبوبیت خاصی در میان جوانان برخوردار است  به همین منظور
گلچینی از عکس نوشته مفهومی سنگین و زیبا برای شما عزیزان قرار میدهیم

عکس نوشته عاشقانه

تو که باشی بس است مگر من جز “نفس” چه میخواهم !؟

مثل قالی نیمه تمام … به دارم کشیده‌ای یا ببافم … یا بشکافم … اول و آخر که
بسم‌الله...
سلام!
+
امروز که این نوشته را می‌نویسم، اواخر تیر ماه است و یک ماه از تابستان رفته. این روزهای من پر از اتفاقاتِ جدید است. از کارِ جدی‌تر از قبل در مدرسه و چشم‌انداز جدی‌تر کاری گرفته تا خریدهای عجیب و غریبی که همیشه ازشان فراری بوده‌ام! مثلاٌ گمان کنید چهار ساعت و نیم بین پاساژها و مغازه‌های میدان شوش دنبالِ سرویس چینی‌ای بگردید که ایرانی باشد و آن قدرها هم سنگین نباشد و گل‌های صورتی‌ش هم به اندازه باشد!
این تابستان بچه‌های
به پروسه ی گواهینامه گرفتنم نگاه میکنم .پُر بود از پشت گوش انداختن ها .بعد از کنکور در کلاس ِ اموزشی شرکت کردم .۷ جلسه اش را رفتم و دیگر دلم نخواست و نرفتم .تا شد تابستانِ سالِ بعد و کلِ پروسه آئین نامه و اموزشی باز ادامه پیدا کرد .آن موقع هم که یادم می آید اولش پر بودم از انگیزه و بعد در طول مسیر خالی بودم .ولی به خاطرِ حرف بابام و اینکه تمام دوستام گواهینامه داشتن ادامه دادن و بالاخره گواهیناممو گرفتم ....
به پروسه ی این فکر میکنم که تو پنج سال او
شعر در مورد عشق
در این مطلب از سایت جسارت سعی کرده ایم حدود 100 شعر از اشعار زیبا را در مورد عشق برای شما تهیه نماییم.برای دیدن این اشعار به ادامه مطلب مراجعه نمایید
عشق تو مرا از بستر رخوتناکم
آزاد می کند
و از مرگ روزمره
و می گسلاند زنجیرهای نامریی را
که پیوند من است با
امروز، این ساعت و این شهر
شعر در مورد عشق
گر ز هجر تو کمر راست کنم بار دگر
غیر بار غم عشقت نکشم بار دگر
شعر در مورد عشق به فرزند
آقای من
از مبارزه دست نخواهم کشید
تا زندگی پیروز شو
پاییز ۹۸ نفس‌های آخرش رو می‌کشه. مهرماه گذشت، با شور و هیجان «دانشجو» شدنش. آبان هم؛ هرچند تلخ و پرحادثه. و حالا چیزی نمونده به پایان آخرین شب آذر. گفتم بنشینم، دودوتا چهارتا کنم، و جوجه‌هام رو آخر پاییز بشمرم!
جوجهٔ اول، تجربهٔ سه‌ماههٔ دانشگاه است. راستش اصلاً انتظار نداشتم اینقدر خوب و دلنشین باشه. تابستانِ انتخاب‌رشته، آنقدر از سختی دانشگاه و شریف و... شنیده بودم که هول بَرَم داشته بود. من رو چه به رقابت با تک‌رقمی‌های کنکور و شاخ‌ها
پاییز ۹۸ نفس‌های آخرش رو می‌کشه. مهرماه گذشت، با شور و هیجان «دانشجو» شدنش. آبان هم؛ هرچند تلخ و پرحادثه. و حالا چیزی نمونده به پایان آخرین شب آذر. گفتم بنشینم، دودوتا چهارتا کنم، و جوجه‌هام رو آخر پاییز بشمرم!
جوجهٔ اول، تجربهٔ سه‌ماههٔ دانشگاه است. راستش اصلاً انتظار نداشتم اینقدر خوب و دلنشین باشه. تابستانِ انتخاب‌رشته، آنقدر از سختی دانشگاه و شریف و... شنیده بودم که هول بَرَم داشته بود. من رو چه به رقابت با تک‌رقمی‌های کنکور و شاخ‌ها
خرید کادو و هدیه
برای شما تنظیم کردیم تا بتونین با کادوهای جالب و منحصربه شخص , دوست‌ داشتنی ‎ترین اشخاص زندگیتون رو سوپرایز کنین . دادن یه کادو یاد انگیز منجر میشه دوستاتون هیچ زمان شما رو فراموش نکنن و شم یگانه بودن بکنن .
مناسبت ‌های خیلی متعددی تو روزنگار می باشد که با رسیدنشون می بایست به اندیشه خرید یه کادوی دیدنی باشین . دغدغه‌ فرضی شما رو از در بین می ‌بریم . تنها کافیه به ما اعتماد کنین و یه گشت و گذار معمولی تو مغازه اینترنتی قشنگ ه

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها